Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Yön tuşları ZAteş etme XÖzel ateş

Maksimum Öfke Ölü Yarışçı oyunu şu an sinemalarda fırtınalar koparan Çılgın Max Öfkeli Yollar filminden etkilenilerek yapılmış muhteşem bir araba aksiyon oyunu. Daha önce yayınladığımız Öfke Yolu 2 oyununun daha da geliştirilmiş bir versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

Oyunu dilerseniz üye olarak online kayıt edebilirsiniz veya bilgisayarınıza kayıt etme seçeneğini kullanarak daha sonra bilgisayarınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Oyunda takla attığınızda nitro seviyeniz yükseliyor. Z tuşu ile düşmanlarınıza ateş ediyorsunuz. Oyundaki amacınız yolda ilerlerken bir yandan da rakiplerinize ateş ederek etkisiz hale getirmek. Ama asıl amacınız yarış sonunda sıralamaya girmek.

Bölüm sonunda sıralamanız, öldürdüğünüz düşman sayısı ve yoldan topladığınız paraların toplamını kazanıyorsunuz. Oyunda diğer arabaları ve bölüm kilitlerini açmak için bulunduğunuz yarışları iyi derecelerle bitirmelisiniz. Kazandığınız paralarla arabanızın özelliklerini upgrade edebiliyorsunuz.