Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Ateş Etme Yön tuşları

Savaş jipi çok iyi düşünülmüş hem mouse kullanıp ateş edebileceğiniz hem de yön tuşları ile araç sürmeye devam ettiğiniz son derece zevkli bir oyun.

Oyunda karşınıza tekli ateş eden motosikletli savaşçılar veya çoklu ateş eden jipli savaşçılar çıkabiliyor. Onlara vurulmadan enerjinizi koruyarak onları vurmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda yandıktan sonra yaptığınız istatistikleri ve kazandığınız puanları görebilirsiniz. Kazandığınız puanlarla silahınızın verdiği hasarı, yeniden yükleme süresini ve mermi kapasitesini arttırabilirsiniz.

Ayrıca kazandığınız puanlarla, roketatar alabilir, silahınızın daha hızlı ateş etmesini sağlayabilir, motorunuzu ve aracınızın parçalarını güçlendirebilirsiniz.

Her bölümün sonunda çok çılgınca ateş eden bölümün patronu olarak kabul edebileceğimiz bölüm sonu araçları geliyor. Onları geçmek için aracınızı gerçekten güçlendirmeniz gerek.