Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Yönetme

Savaş Hikayesi oyununun ilk bakışta en çok göze çarpan özellikleri grafiklerinin akıcı olması ve seslerin oyunun heyecanını arttıracak düzeyde son derece iyi hazırlanmış olması geliyor.

Oyunu tarz olarak Savaş Paniği oyununa benzetebilirsiniz. Zaten yapımcıları aynı olduğu için iki oyundaki grafikler ve oynanış birbirine çok benziyor.

Oyunda İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki dil seçeneği var, Fransızca bilmiyorsanız İngilizce seçmenizi öneriyoruz. Ayrıca oyunda online save seçeneği de verilmiş. Farklı makinalardan aynı oyuna devam etmeniz bu sayede mümkün.

Oyuna başlangıçta harita üzerinden savaşacağınız bölgeyi seçiyorsunuz. Çoğu oyunda olduğu gibi ilk bölüm size oyunu ve oynanışı öğretmek için hazırlanmış.

Başlangıçta sadece kulenin üzerindeki okçu askerle kulenize saldırmaya çalışan düşmanları okla vuruyorsunuz. Her düşmanın başının üzerinde ne kadar enerjisi kaldığını gösteren bir enerji çubuğu bulunuyor.

Daha sonralarda savaş alanına yollayabileceğiniz askeri birlikler açılıyor. Bu askeri birlikleri de hangi doğrultuda isterseniz o doğrultuya sürükleyip bırakarak savaş alanına gönderebilirsiniz.