Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Hareket Etme Zıplama Aşağı inme ZKayma

Oyun koşu macera oyunlarına çok güzel bir örnek teşkil edebilecek tarzda. Daha önce Koşucu Ben 10 oyununu oynayıp beğenenler bu oyunu da çok beğenecekler.

Oyuna ilk başladığınızda tutorial bölümünü oynayarak oyundaki hareketleri öğrenebilirsiniz. Oyundaki hareketlerden kısaca bahsetmek gerekirse, duvarlara çarpmamak için üzerlerinden zıplıyorsunuz veya altlarından kayıyorsunuz. Ayrıca oyundaki kontrolleri de isterseniz ayarlar bölümünden ayarlayabilirsiniz.

Oyunda harita üzerinden bölümleri seçiyorsunuz. Seçtiğiniz bölümdeki 3 yıldızı da almanız için size verilen görev listesindeki görevleri yapmanız gerekiyor.

Oyunda ilerlerken karşınıza çıkan düşmanların kılıçlarından kaçıp zıplayarak siz onları alt edebilirsiniz. Bunun yanında mantarların üzerine zıplayarak çok daha yükseğe sıçramayı sağlayabilirsiniz. Yolda sizden yardım bekleyenleri de kurtararak puanlarınızı arttırabilirsiniz.