Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz

Yön tuşları Zıplama ZAteş etme XYere tuzak kurma

Oyun flash oyunlar arasında yeni bir oynanış sunan ve etkileyici görevler sayesinde oyuna daha çok bağlanmanızı sağlayan Ölülerin Cenneti serisinin 4. oyunu. Canavar Tekerler 2 tarzı oyunları sevenler mutlaka bu oyunu da çok beğeneceklerdir. Bu tarz macera oyunlarını çok iyi kurgulayan Smokoko'dan yine çok güzel bir oyun.

Oyunun eski serilerine göre incelediğinizde ilk dikkatinizi çekecek olan şey grafikler olacak. Oyun boyutu biraz yükselmiş ama araçların ve çevrenin grafikleri oldukça güzelleşmiş, bu da oynanışı çok iyi yönde etkilemiş. Oyunu kayıt ederek kaldığınız yerden yükleyip devam etme şansına sahipsiniz.

Oyunun hikayesine bakacak olursak uzun uğraşlar sonucunda gizli geçitlerden geçerek bulunmanız gereken doğru yere geldiniz. Şu anda bulunduğunuz yer gizemli olayların geçeceği bir yeraltı labaratuarı.

Oyunda 16 adet değişik görevler içeren bölümler bulunuyor. Her bölümde görevleri eksiksiz yaparak 3 yıldız kazanma şansınız var. Sonraki görevlere geçebilmek için bulunduğunuz bölümlerdeki görevleri tamamlamalısınız.