Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Virüs Yayma

Daha önce Zombi Kule Savunması tarzı oyunlarda genellikle hep zombilere karşı savunma yapan tarafta olurduk. Ama bu kural bu oyunla değişiyor bu sefer zombilerin dünyayı istila etmesine siz yardımcı oluyorsunuz.

Oyun çok güzel pixel grafiklerle dizayn edilmiş ama bu belki de oyunu daha zevkli hale getiriyor. Labaratuarda elde ettiğiniz zombi virüsünü farklı farklı ülkelerde sokağa bırakıyorsunuz ve insanlar zombiye dönüşmeye başlıyor. Ekranda onların ısırdıkları da zombiye dönüşmeye başlıyor.

Amacınız tüm ekranı veya %80'ini zombiye çevirmek. Bunun için virüsünüzün gücünü geliştirebilir. Daha fazla virüslü zombiyi ekrana salabilir, özel zombi yetenekleri bulunan ki bir tanesi de Michael Jackson olduğunu söylemeliyiz, kullanabiliyorsunuz.

Saldıracağınız yeri dünya haritası üzerinden seçiyorsunuz ve neredeyse tüm dünyanın büyük şehirleri yer alıyor. Her ne kadar gramer hataları olsa da şehirlerde insanların kullandığı diller o yerlerin yerel dilleri. Hatta oyunda Türkiye ve Türkçe diline de raslayabilirsiniz. Yine şehirleri savunan özel kişiler de bulunabiliyor. Bunlardan bir tanesi ise Rambo.