Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Fırlatma

Fırlatma oyunlarıyla ilk önce Kedi Fırlatma oyunu ile tanıştık. Amaç fırlatıp fırlatma sonrası zıplamalarla en uzak mesafeye gidip daha fazla altın puan toplamak. Daha önce bu tarzda bir oyun olan Kirpi Fırlatma oyununu sitemizde yayınlamıştık.

Oyunda kütüğü en iyi şekilde fırlatmak için ibre kırmızı çemberin içindeki beyaz bölüme denk geldiğinde mouse'a tıklayarak atışı gerçekleştirin. Havada durduğunuz sırada tekrar hız kazanmak için mouse a tıkladığınızda balta ile vuruş yaparak kütüğe hız kazandırıyorsunuz.

Yerdeki engellere yakalanmamaya çalışın. Yere her çarptığınızda hızınız biraz azalıyor ama balta seviyesi yükseliyor. Bu şekilde İlerleyerek ekranın sonuna kadar gitmeye çalışın.

Oyunda upgrade menüsünden baltanın vuruş gücünü arttırabilir, altınların ekrandaki sıklığını arttırabilir, sizi taşımaya yardımcı olan kartallardan daha sık görülmesini sağlayabilir, hız limitini kaldırabilir ve mıknatısı aktif hale getirebilirsiniz.