Casus Ayı Oyna - Robot Oyun

Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Nişan Alma / Ateş Etme 1 2

Ayı Yogi'ye çok benzeyen ayımız bu sefer casus olarak görevleri yerine getirmeye çalışıyor.

Oyunda oynayabileceğiniz 3 farklı bölge ve bu bölgelerde toplam 60 Level bulunuyor. Diğer bölgeler ilk başta açık olmadığı için Ship Dock bölgesinde başlıyorsunuz.

Bölümlerde elinizdeki silahla askerleri vurmaya çalışıyorsunuz. Silahınızla attığınız top sekerek gittiği için bir topla birden fazla asker vurabiliyorsunuz.

Bölümlerde kullandığınız mermi sayısına göre daha fazla yıldız kazanıyorsunuz. Daha sonra bu yıldızları diğer bölgelerin kilidini açmak için kullanacaksınız.

Farklı bölümlerde farklı farklı silahlar kullanabiliyorsunuz. Silahınızın atış yönünü ve hızını ayarlayarak direk vuramadığınız askerlerin üzerine bişeyler atabilirsiniz.

Tesla silahı da askerlerin içinden geçebildiği için sıra sıra dizilmiş askerleri tesla silahı ile tek seferde vurabilirsiniz. Molotof kokteyli ile askerlerin bulunduğu yerleri yakarak da askerlerden kurtulabilirsiniz.

Bazı bölümlerde askerler vurabileceğiniz bir yerde olmuyor ama siz de bir düzeneğe ateş edip çalıştırarak askerleri vurmaya çalışıyorsunuz.