Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz


Yön tuşları XNitro

Earn to Die 2 Exodus oyunu Earn to Die 2012 oyununun devam oyunudur ve eğer oynamadıysanız eski oyunu da oynamanızı son derece tavsiye ediyoruz.

Oyunda ilk önce kötü bir araçla oyuna başlıyorsunuz. Ama ilerlediğiniz mesafe ve öldürdüğünüz zombi kadar para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla aracınıza nitro, zombileri öldürmek için silah, motor güçlendirme, daha güçlü lastikler, motor koruma parçaları ve benzin gibi güçlendirmeleri aracınıza ekleyebilirsiniz.

Yollarda giderken manevra kabiliyetinizi geliştirip engelleri aşıp zombileri ezmelisiniz. Oyunda 3 adet bölüm bulunuyor. Her bölümün sonuna geldiğinizde orada yeni bir araç sizi bekliyor ve onunla oyuna devam ediyorsunuz. Birinci bölümün sonunda polis arabası, ikinci bölümün sonunda ise minivan ile bölümün sonuna gelmeye çalışacaksınız.

Önceki oyunlara oranla şehirlerin parkurları daha çok engelle ve daha çok nitro ile uçuş mekanları ile doldurulmuş. Bölümde 5-6 farklı yoldan bitiş çizgisine ulaşmak mümkün. Oyunu bitirene kadar biraz zorlanabilirsiniz ama flash oyun olarak oynayabileceğiniz en kaliteli yapımlardan birisi olduğunu göreceksiniz.