Mobil cihazlarda flash içerikleri oynatılamadığı için Mobil oyunlar sayfamızı buraya tıklayıp ziyaret ederek mobil oyunlarımızı oynayabilirsiniz

Yön tuşları Bomba bırakma

Lego oyunları oynayacağınız oyunlar arasında en kaliteli olanlardandır. Çünkü gerçekten marka değerini korumak için ciddi firmalar tarafından yaratıcı oyunlar oluşturuluyor. Lego Yarışı oyununu daha önceden oynamış olanlar bana hak verecektir.

Oyunda ilk başlangıçta sadece bir tane araç seçebiliyorsunuz. Emmet's Car adlı aracı seçerek araba savaşına başlayabilirsiniz. Diğer kilitli araçları almak için, Batman ve Wyldstyle'ı savaş alanından kurtarmanız gerekiyor.

Aracınızı seçtikten sonra araba savaşı alanına girebilirsiniz. Burada sizi kovalayan ve sizi yenmek isteyen bir araba ile kozlarınızı paylaşıyorsunuz. Oyundaki legodan yapılmış hiçbir şeye çarpmamaya çalışın yoksa enerjiniz gider. Enerjinizi resminizin yanındaki kırmızı lego parçalarından takip edebilirsiniz.

Rakibinizi yenmek için sadece ona çarpmak değil aynı zamanda etrafta bulunan sarı legoları toplayıp onların içinden çıkan bomba gibi silahları kullanıp rakibinizin enerjisini götürebilirsiniz. Oyunda belirtilen süre sona ermeden rakibinizi yok etmelisiniz yoksa yine başarısız sayılıyorsunuz.